MACHELSTUDIO
loading...

Q&A

Pracujesz w pojedynkę czy w duecie?

Prezentowane w ofercie pakiety dotyczą mojej pracy w pojedynkę. Coraz częściej Pary decydują się jednak na skorzystanie z usług duetu fotografów. Warto o tym pomyśleć w przypadku, gdy organizujecie wesele na dużą liczbę gości. W takim przypadku mogę oczywiście zaoferować Wam pakiet, gdzie pracować będę w duecie.

Czy masz uprawnienia do fotografowania w miejscach sakralnyh?

Tak, posiadam konieczne uprawnienia.

Czy prowadzisz zarejestrowaną działalność?

Tak

Jak długo jesteś z nami w dniu ślubu?

Przeważnie reportaż wykonuję od 12-14 godzin. Jest to wystarczający czas na wykonanie pięknych i ciekawych zdjęć z Waszego dnia. Jeśli chcielibyście jednak przedłużyć ten czas, w którym Wam towarzyszę to nic nie stoi na przeszkodzie.

W jakim rejonie pracujesz?

Pracuję praktycznie wszędzie. Nie mam ograniczeń w tym temacie 🙂

Czy dopłacamy za dojazd lub nocleg?

Podczas wysyłania do Was oferty, informuję czy dopłata za dojazd i nocleg będzie konieczna. Zazwyczaj dojazd w dniu ślubu jest już wliczony w cenę pakietu. Obecnie mieszkam w Pińczowie. Jeśli zdecydujecie się na sesję poślubną i będzie ona odbywać się dalej, niż 30km od Pińczowa, to wtedy doliczam opłatę za dojazd.

Czy możemy zamówić u Ciebie albumy lub odbitki?

Oczywiście. Gdy skończę obrabiać Wasze ostatnie zdjęcie, skontaktuję się z Wami i przypomnę o ofercie fotoalbumów.

Czy możemy negocjować ofertę?

Tak. Jeśli pakiety prezentowane w ofercie Wam nie odpowiadają, zachęcam do podzielenia się ze mną swoimi propozycjami. Na pewno je rozważę i mam nadzieję, że wspólnie uda nam się stworzyć ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb.

W jakich dniach możemy umówić się na sesję plenerową?

Sesje ślubne wykonuję od poniedziałku do piątku.

Chcemy zarezerwować termin! Co teraz?

Jeśli wybierzecie już pakiet, który Wam odpowiada to zapraszam do ponownego kontaktu. Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłacenie zadatku. Zachęcam do poznania się przy kawie lub herbacie 🙂 Gdy nie jest to możliwe, umowę możemy podpisać mailowo.